Przechowalnia opon - Pruszków, Brwinów, Otrębusy, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki

 


Przechowalnia opon 

Oferujemy również usługę przechowywania opon. Wszystkie przechowywane u nas opony są składowane w odpowiedni sposób, aby uniknąć ich zniekształcenia.

 

Każdy komplet opon i felg przed sezonowaniem na życzenie klienta może być umyty i natłuszczony specjalnym profesjonalnym preparatem zabezpieczającym ogumienie przed ich wysuszaniem i parceniem oraz powstawaniem mikropęknięć.

 

Opony winny być przechowywane w suchym miejscu i nie powinny być narażone na nadmierne nasłonecznienie, gdyż częste zmiany warunków klimatycznych również maja negatywny wpływ na ich trwałość i przydatność.

 

Należy pamiętać, że układanie opon bez felg w jednym stosie powoduje miażdżenie opony na samym dole i trwałe jej odkształcenie, co później  wpływa na kłopoty z jej poprawnym wyważeniem i użytkowaniem. Opony bez felg powinny być ustawione na równej powierzchni na bieżniku i co jakiś czas powinny być przekręcane co kilka stopni tak jak na poniższym rysunku.

 

 

 

 

Opony na felgach powinny być układane w stosie jedna na drugiej, lub powinny wisieć zawieszone za felgę. Należy unikać stawiania opon z felgami, gdyż opona z felgą ma dużą wagę i również może nastąpić trwałe odkształcenie opony.

 

 

 

Promocja